Cs.FaTaLzOnE.nEt
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.FaTaLzOnE.nEt

Cs.FaTaLzOnE.nEt
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ban pe nedrept

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
chucky




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/01/2009

ban pe nedrept Empty
MesajSubiect: ban pe nedrept   ban pe nedrept EmptySam Ian 24, 2009 1:38 am

salut, am nick [scroafe]chucky si am luat ban fiindca am injurat. era un jucator $pirit_breaker sau asa ceva care tot injura de mortzi cand murea. cand il impusca cineva zicea fu*** mo*** matii. La un moment dat un admin ia dat hs si spirit l-a injurat.. adminul nu a vazut ce scrie dead sau nu era atent. eu am vazut si i-am zis la admin. spirit asta apoi ma injura fiindca am iesit pe poarta(aztec) si i-am dat hs cu pistolu. Le-am spus la admini "ADMINI spirit ne tot injura cand moare" ..nimeni nimic. Apoi iar ma injura.. si al un moment dat am zis ADMINI da faceti ceva cu el ca va fute dumnezo. Si BANG.. un admin mi-a dat ban. am luat ban acum 3 zile.. de abea astazi am gasit forumul vostru si mi-am facut user. Nu stiu ce admin mi-a dat ban, nu-l invinuiesc decat ca nu s-a uitat in consola sa vada cat m-a injurat $pirit-breaker ala. Normal ca la un moment dat nu am rezistat si l-am injurat si eu. Cand le spuneam la admini "ma asta ma injura", spirit zicea "nu-l bagatzi in seama, asa zice el ca ii e ciuda" =)) pur si simplu am turbat si am injurat. deci eu consider incorect ca stau banat de 3 zile ptr ca ala m-a scos din sarite, iar adminul nu a stiut sa caste ochii in consola sa vada ce s-a ionjurat si cine ma tot injura pe mine si pe admini.
78.97.222.109 acesta e ip-ul meu, va rog sa scoateti banul. a fost singura data cand injur, de obicei nu injur ca nu am motiv, is locu 2 la scor de fiecare data cand joc, dupa [scroafe]Ghiavolu, deci n-am motiv sa injur. deci consider ca puteti trece cu vederea de data asta, mai ales ca am fost provocat mai multe runde la rand. mersi fain de intelegere
Sus In jos
perf0rmance
Admin



Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 22/08/2008
Varsta : 36

ban pe nedrept Empty
MesajSubiect: mda   ban pe nedrept EmptySam Ian 24, 2009 4:59 pm

ti lam scos
Sus In jos
http://frag-zone.forumer.ro
 
ban pe nedrept
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.FaTaLzOnE.nEt :: Www.Frag-Zone.NsPRO.Biz :: .:: CeReRi Ban/Unban ::.-
Mergi direct la: