Cs.FaTaLzOnE.nEt
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.FaTaLzOnE.nEt

Cs.FaTaLzOnE.nEt
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut

In jos 
AutorMesaj
Hell-zon
Vizitator




as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut Empty
MesajSubiect: as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut   as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut EmptySam Oct 25, 2008 6:01 pm

- Nume pe server:Hell-Zone l3@
- De cand joci pe server:3 saptamani
- Motiv pt care vrei admin:sa ajut adminii si lumea sa dau afara codatii
- Varsta:11 ani
- SteamID:nam
- YM:leo_spedcool
- Ip:nul stiu
Sus In jos
perf0rmance
Admin



Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 22/08/2008
Varsta : 36

as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut Empty
MesajSubiect: admin   as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut EmptySam Oct 25, 2008 6:27 pm

numele asta Hell-Zone l3@ nu imi aduc aminte daca team vazut vreodata pe servar dar sincer
si ca sa primesti admin trebuie sa ai macar 20 ore de jucat pe servar cu numele ala mam uiti pe sait si care vad tot playeri si am vazut ca tu nu ai jucat nici o ora Smile))))
Sus In jos
http://frag-zone.forumer.ro
perf0rmance
Admin



Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 22/08/2008
Varsta : 36

as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut Empty
MesajSubiect: re   as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut EmptySam Oct 25, 2008 6:35 pm

In concluzie trebuie sa mai joci pe server si apoi revino cu cererea ta.



_Carb00n_
Sus In jos
http://frag-zone.forumer.ro
Continut sponsorizat





as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut Empty
MesajSubiect: Re: as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut   as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut Empty

Sus In jos
 
as vrea si eu admin pentru a ajuta adminii si pe ceilalti plis mereu am vrut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Suspendare de admin pentru RazVan!
» Cerere admin
» Cerere admin BY R.a.Z.o.R
» un admin
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.FaTaLzOnE.nEt :: Www.Frag-Zone.NsPRO.Biz :: .:: CeReRi Admin ::.-
Mergi direct la: