Cs.FaTaLzOnE.nEt
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.FaTaLzOnE.nEt

Cs.FaTaLzOnE.nEt
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie simply^m3

In jos 
AutorMesaj
VTS'88'
Vizitator




reclamatie simply^m3 Empty
MesajSubiect: reclamatie simply^m3   reclamatie simply^m3 EmptyLun Sept 29, 2008 2:22 pm

pe 29 sep 2008 la ora 15:00 jucatorul simply^m3 statea in baza cu awp si cu bomba la jumatatea rundei . i-am dat slap cu 0 dmg de 3 ori .... s-a terminat runda si apoi a inceput sa ma injure , i-am dat llama 2 runde i-am scos-o , si apoi iar a inceput sa ma injure fara niciun motiv......nu este prima oara cand simply ma ma injura aiurea si ma ia la misto !!! deocamdata am actionat cum scrie in regulament, data viitoare o sa-i dau ban chiar dak asta inseamna k eu sa-mi pierd adminul !!! nu stiu ce combinatii are pe cine cunoaste dar repet nu e prima data cand ma ia la misto si ma injura fara motiv !!! rog colegii care au admin sa-si dea cu parerea si sa cadem cu totii de comun acord sa luam niste masuri !!! va multumesc ! VTS '88'
Sus In jos
r0YaL |
Vizitator




reclamatie simply^m3 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie simply^m3   reclamatie simply^m3 EmptyMar Ian 06, 2009 3:12 pm

Hmmm nush ce zic .... Da mie mi se pare cinstit si corect ca totzi sa aiba aceleahsi reguli .... Nu conteaza pe cine cunoaste si chestii dastea



Cu respect Grasu
Sus In jos
 
reclamatie simply^m3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie
» mda reclamatie
» reclamatie Focus
» Reclamatie Killer
» Reclamatie Admin DIABLO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.FaTaLzOnE.nEt :: Www.Frag-Zone.NsPRO.Biz :: .:: RecLamaTii ::.-
Mergi direct la: