Cs.FaTaLzOnE.nEt
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Cs.FaTaLzOnE.nEt

Cs.FaTaLzOnE.nEt
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !!

In jos 
AutorMesaj
tot eu
Vizitator




UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty
MesajSubiect: UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !!   UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! EmptyMar Sept 23, 2008 5:00 pm

1. Nick pe server: Dez@stru
2. IP:86.124.195.131.
3. Steam ID : da .... dezastru4elvys
4. Motivul pentru care ai luat Ban:Nu am dat pozele la timp... ca unii oameni zic ca doar 1 min dureaza sa dau 2 poze...Prblm e ca nu eram pe mess si cand am intrat m-i s-a blocat... si m-i s-a dat restart la calc.. si apoi cand am vrut sa ii dau pozele a zis ca e prea tarziu ca am luat ban si nu m-i se v-a scoate banul...
5. Adminul care te-a banat:We|rDo
6. Ora si data la care ai fost banat:23/09/2008 17:30

Aaa si apropo eu nu pot juca fara steam.. si nu mai dati ban ... fiti atenti pe altii nu pe mine... uneori cand nu sunt admini... sun cate 6 7 codati... si cand intra sa vezi cum iese...
Uitati-va pe cine trb si dati ban la cine trb nu mie....>




Multumesc !!
Sus In jos
we|rDo




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/08/2008

UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty
MesajSubiect: Photoshop   UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! EmptyMier Sept 24, 2008 10:06 am

Wa Dezastru poate intelegi din numele "post reply`ului" meu dc pozele se dau in interval de un min dupa ce adminul ti`a oferit id`ul sau. Tu le poti modifica foarte simplu cu Photoshop , Paint etc . Mi`ai afirmat de 100 ori ca ai steam problema e ca esti mult prea suspect pt a fi curat . regulamentul suna asa : Daca un Admin iti face ss dai pozele intr`un interval cat mai scurt.Dupa parerea mea interval scurt inseamna maxim 2-3 minute . Tu mai contactat pe mn dupa 10 min si esti rezoltat . Apropo nu`mi mai scalci numele . nu este We|rDo ci we|rDo Smile) Am sa`ti scot banu` ca vad ca te agiti asa tare si stay lin ca voi fi atent la tn . O abatere se va solda cu permanent care intradevar va ramane permanent . Very Happy
Sus In jos
we|rDo




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/08/2008

UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty
MesajSubiect: Pozele   UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! EmptyMier Sept 24, 2008 10:10 am

Apropo Vreau cele 2 Poze . Te`am scos de la ignore. Asa ca trimitemi`le cat mai curand . Te`am pupat
Sus In jos
sda
Vizitator




UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty
MesajSubiect: sda   UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! EmptyJoi Sept 25, 2008 4:52 pm

Bine gagiule cand m-a vesi pe mess da un buzz ca ti le trimit/ .!!!
Daca unii nu stiu sa joace cs.. asta nu inseamna ca toti sunt slabi..
Sus In jos
Continut sponsorizat





UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty
MesajSubiect: Re: UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !!   UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !! Empty

Sus In jos
 
UNBAN CA ALTII DOAR 1 MIN ASTEAPTA POZELE.. !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pozele, ca nu am mess
» unban me pls
» unban va rog
» UnBan me pls!
» unban PLS ! ! !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.FaTaLzOnE.nEt :: Www.Frag-Zone.NsPRO.Biz :: .:: CeReRi Ban/Unban ::.-
Mergi direct la: